Výrobca: Plastbest
Žumpa plastová 10m³

Cena: 2 015 €

Cena bez DPH:(1 679,17 €  bez DPH)

Cena dopravy

120 € za kus

Viac info
Termín dodania

4 až 14 pracovných dní

Viac info

Chcete objednať telefonicky alebo máte otázku?

00421 915 503 295 alebo napíšte nám

O Žumpa plastová 10m³

Popis  pre Žumpa plastová 10m³

Táto žumpa je dlhá 4m, široká 1,8m, vysoká 2,25m, a váži 280kg. V štandardnej výbave 10-kubíkovej žumpy je pochôdzi poklop s nosnosťou 200kg a prívodová tesniaca rúra s priemerom 125mm umiestnená 50mm od stropu nádrže. Technický obrázok 10m³ žumpy nájdete v galérii. Drobné úpravy na 10m³ žumpe ako zmena umiestnenia vstupu, alebo extra výstup vám urobíme ZDARMA! Táto 10-kubíková žumpa je s kompletnou dokumentáciou ku kolaudácii a s 2-ročnou zárukou.

Cena dopravy pre Žumpa plastová 10m³

Cena dopravy je 120 € za kus v rámci SR. Možnosť osobného odberu na našej výrobnej adrese. Pri odbere 2 a viac kusov zľava 50% z dopravy. Množstvo vyberiete v košīku.

Termín dodania pre Žumpa plastová 10m³

Termín dodania je 4 až 14 pracovných dní. V prípade omeškania ako aj o presnom termíne dodania budete informovaný.

Množstevná zľava pre Žumpa plastová 10m³

Množstevná zľava 15% pri odbere 10 a viac kusov. Množstvo vyberiete v košīku.

Časté otázky- Žumpa plastová 10m³

V mieste výkopu žumpy mám spodnú vodu. Ako mám postupovať?

V prípade prostredia s výskytom spodnej vody, betónaž sa robí minimálne 300mm nad hladinou spodnej vody. Vidťe montáž žumpy.

Môžem prejsť s vozidlom po žumpe?

Plastová žumpa Plastbest je prejazdná len za podmienky, ak bude urobené následné opatrenie: prebetónovanie stropu nádrže železobetónovou doskou s presahom 0,5m na nebagrovaný terén.

Ako zaplatím za žumpu?

Za plastovú žumpu sa zvyčajne platí hotovosťou pri preberaní. Aj preto je stále niekto osobne potrebný pri preberaní tovaru. Je možné za tovar zaplatiť aj bankovým prevodom.

Akú veľkú žumpu potrebujem?

Objem žumpy záleží od počtu osôb žijúcich v obydlí. Veľkosť objemu na základe potreby sa vypočítava vzorcom denná spotreba na osobu x počet osôb x časový interval po vyprázdnenie nádrže. Vašu dennú spotrebu na osobu je ťažké vypočítať, kedže nie každý spotrebuje rovnaké množstvo. Sú ľudia čo spotrebujú 100L denne a sú ľudia čo spotrebujú 30L denne. Takže priemerná spotreba je tých 65L denne na osobu. Pre 4-členné rodiny odporúčame 8000L10 000L nádrže.

Ako vykládate nádrže?

Žumpy a septiky sú dovážane na valníku bez hydraulickej ruky, niekedy s prívesom. Tovar sa zloží ručne, preto je potrebné zabezpečiť 1 a viac osôb. Počet osôb záleži od objemu nádrže. Napríklad 4m³ nádrž zložia dvaja ľudia v rátane nášho šoféra. U väčších objemov sú potrebný 3-4 ľudia vrátane nášho šoféra.

Doplnky a služby pre Žumpa plastová 10m³

Recenzie- Žumpa plastová 10m³

Na priemerné hodnotenie máme malo recenzií.

Napísať recenziu- Žumpa plastová 10m³

Žumpa šitá na mieru

Maximálna spokojnosť. Seriózne a ústretové jednanie. Poradenstvo a skúsenosti pomohli pri výbere správneho produktu. Úplne najviac pomohlo keď bolo možné mnou žiadaný produkt upraviť podľa možnosti terénu na pozemku.Dodací čas minimálny spolu s certifikátom. Kedykoľvek vďačne zodpovedia a poradia. Mne osobne trvalo viac ako týždeň kým som si vybral ten správny produkt a trvalo by aj ďalší mesiac keby nebolo ich ochoty. Dodávka tovaru priamo na pozemok bez komplikácii. Určite odporúčam.

Juraj - Sabinov,  02.06.2017, overená ✓

10 kubíkova žumpa

Zhovievavý šofér mi to dal až dozadu na záhradu. Kvalitne výrobená a včas dodaná.

Tibor - Tisovec,  09.05.2017, overená ✓