Výrobca: Plastbest

Kúpiť žumpu plastovú Plastbest 7m³

Žumpa plastová 7m³

Cena - Žumpa plastová 7m³

Cena: 1 472 €

Cena bez DPH:(1 226,67 €  bez DPH)

Cena dopravy

98 € za kus

Viac info
Termín dodania

4 až 14 pracovných dní

Viac info

Chcete objednať telefonicky alebo máte otázku?

+421 915 503 295 alebo napíšte nám

O Žumpa plastová 7m³

Popis  pre Žumpa plastová 7m³

Táto žumpa je dlhá 2,8m, široká 1,8m, vysoká 2,25m, a váži 218kg. V štandardnej výbave 7-kubíkovej žumpy je pochôdzi poklop s nosnosťou 200kg a prívodová tesniaca rúra s priemerom 125mm umiestnená 50mm od stropu nádrže. Technický obrázok 7m³ žumpy nájdete v galérii. Drobné úpravy na 7m³ žumpe ako zmena umiestnenia vstupu, alebo extra výstup vám urobíme ZDARMA! Táto 7-kubíková žumpa je s kompletnou dokumentáciou ku kolaudácii a s 2-ročnou zárukou.

Cena dopravy pre Žumpa plastová 7m³

Cena dopravy je 98 € za kus v rámci SR. Možnosť osobného odberu na našej výrobnej adrese. Pri odbere 2 a viac kusov zľava 50% z dopravy. Množstvo vyberiete v košīku.

Termín dodania pre Žumpa plastová 7m³

Termín dodania je 4 až 14 pracovných dní. V prípade omeškania ako aj o presnom termíne dodania budete informovaný.

Množstevná zľava pre Žumpa plastová 7m³

Množstevná zľava 15% pri odbere 10 a viac kusov. Množstvo vyberiete v košīku.

Časté otázky- Žumpa plastová 7m³

V mieste výkopu žumpy mám spodnú vodu. Ako mám postupovať?

V prípade prostredia s výskytom spodnej vody, betónaž sa robí minimálne 300mm nad hladinou spodnej vody. Vidťe montáž žumpy.

Môžem prejsť s vozidlom po žumpe?

Plastová žumpa Plastbest je prejazdná len za podmienky, ak bude urobené následné opatrenie: prebetónovanie stropu nádrže železobetónovou doskou s presahom 0,5m na nebagrovaný terén.

Ako zaplatím za žumpu?

Za plastovú žumpu sa zvyčajne platí hotovosťou pri preberaní. Aj preto je stále niekto osobne potrebný pri preberaní tovaru. Je možné za tovar zaplatiť aj bankovým prevodom.

Akú veľkú žumpu potrebujem?

Objem žumpy záleží od počtu osôb žijúcich v obydlí. Veľkosť objemu na základe potreby sa vypočítava vzorcom denná spotreba na osobu x počet osôb x časový interval po vyprázdnenie nádrže. Vašu dennú spotrebu na osobu je ťažké vypočítať, kedže nie každý spotrebuje rovnaké množstvo. Sú ľudia čo spotrebujú 100L denne a sú ľudia čo spotrebujú 30L denne. Takže priemerná spotreba je tých 65L denne na osobu. Pre 4-členné rodiny odporúčame 8000L10 000L nádrže.

Ako vykládate nádrže?

Žumpy a septiky sú dovážane na valníku bez hydraulickej ruky, niekedy s prívesom. Tovar sa zloží ručne, preto je potrebné zabezpečiť 1 a viac osôb. Počet osôb záleži od objemu nádrže. Napríklad 4m³ nádrž zložia dvaja ľudia v rátane nášho šoféra. U väčších objemov sú potrebný 3-4 ľudia vrátane nášho šoféra.

Doplnky a služby pre Žumpa plastová 7m³